CN Juniori – Rezultatele complete ale zilei de sâmbătă (17.04)

58 meciuri au avut loc astăzi (17.04) în cadrul Turneului 3 al Campionatelor Naționale U13 și U16 – ediția 2020/21.

Iată rezultatele consemnate:

CN U13 Masculin

Dan Dacian Portocaliu vs. U BT 2 Cluj-Napoca 70-44

Cuza Pirates Brăila vs. Magic Champions București 47-96

U BT 3 Cluj-Napoca vs. LPS 2 Târgu-Mureș 29-95

U BT 1 Cluj-Napoca vs. Îngerii Băniei Craiova 86-32

Leii București vs. Unirea Sto-Mart Iași 92-28

CSȘ Târgoviște vs. Alpha Sport Team Alb Sibiu 45-55

CSM CSU Oradea vs. Gladius Târgu-Mureș 97-24

Laguna Sharks vs. Viitorul Cluj-Napoca 84-27

Dinamo CSȘ 6 București vs. CSȘ Târgu-Jiu 118-33

Lynx Ploiești vs. Alpha Sport Team Verde Sibiu 68-44

Magic Champions București vs. Cuza Pirates Brăila 90-38

Slam București vs. CSȘ Târgoviște 48-35

Gladius Târgu-Mureș vs. U BT 3 Cluj-Napoca 54-51

Viitorul Cluj-Napoca vs. Dan Dacian Portocaliu București 47-80

CSȘ Târgu-Jiu vs. U BT 1 Cluj-Napoca 21-82

Alpha Sport Team Verde Sibiu vs. Leii București 31-104

LPS 2 Târgu-Mureș vs. CSM CSU Oradea 64-85

Unirea Sto-Mart Iași vs. Lynx Ploiești 33-74

Îngerii Băniei Craiova vs. Dinamo CSȘ 6 București 51-107

U BT 2 Cluj-Napoca vs. Laguna Sharks București 29-108

Alpha Sport Team Alb Sibiu vs. Slam București 67-55

Leii București U13M

CN U13 Feminin

Olimpia București vs. Sepsi Sfântu Gheorghe 70-55

CSM Târgu-Jiu vs. CSȘ Bega Timișoara 13-53

Gladius Târgu-Mureș vs. LAPI Dej 89-42

Raptors București vs. CSȘ Sibiu 60-11

Leii București vs. Rookies Oradea 61-49

Dan Dacian București vs. Smart Basketball Cluj-Napoca 50-33

CSȘ Sibiu vs. Alpha Sport Team Sibiu 17-59

Rookies Oradea vs. Olimpia București 40-79

Smart Basketball Cluj-Napoca vs. Gladius Târgu-Mureș 39-94

Sepsi Sfântu Gheorghe vs. Leii București 55-56

LAPI Dej vs. Dan Dacian București 29-66

Alpha Sport Team Sibiu vs. Raptors București 40-44

Raptors București&CSȘ Sibiu U13F

CN U16 Masculin

CSȘ CSM Ploiești vs. Champions București-Craiova 86-67

CSȘ Târgoviște vs. CS SCM Timișoara 71-77

CSȘ 1 București vs. Cuza Pirates Brăila 51-62

Pro Basketball Group București vs. Petras Viking Basketball 2 Iași 96-52

Lumina Wolves București vs. MC Ball Mangalia 52-67

Îngerii Băniei Craiova vs. U BT Cluj-Napoca 40-59

LPS Viitorul Pitești vs. LPS Galați 60-34

CSȘ CSM Târgu-Jiu vs. Știința București 52-74

Champions București-Craiova vs. CS Otopeni 31-125

CS SCM Timișoara vs. U BT Cluj-Napoca 63-64

Cuza Pirates Brăila vs. Lumina Wolves București 17-69

Laguna Sharks București vs. CN Aurel Vlaicu 50-69

MC Ball Mangalia vs. CSȘ 1 București 71-44

CSȘ Târgoviște vs. Îngerii Băniei Craiova 45-65

CS Otopeni vs. CSȘ CSM Ploiești 91-51

Pro Basketball Group U16M

CN U16 Feminin

Dan Dacian București vs. Crișul Oradea 69-64

Champions București vs. CSȘ Bega Timișoara 40-37

LPS Alba Iulia vs. CSM Ploiești 52-81

Sportul Studențesc București vs. CSȘ Sfântu Gheorghe 59-51

CSM Târgu-Jiu vs. CSȘ 5 Paldors București 50-46

Olimpia Rapid București vs. CSM Ploiești 64-76

Crișul Oradea vs. Sportul Studențesc 54-67

Gladius Târgu-Mureș vs. LPS Alba Iulia 57-50

CSȘ Bega Timișoara vs. CSM Târgu-Jiu 44-56

CSȘ Sfântu Gheorghe vs. Dan Dacian București 48-53

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *