CN Juniori – Programul zilei de duminică în Turneul 3 al CN U13 și U16

O nouă zi cu numeroase meciuri în cadrul Turneul 3 al Campionatelor Naționale U13 și U16 – ediția 2020/21. Mai jos vă prezentăm programul complet:

CN U13 Masculin

CSȘ Târgoviște vs. Alpha Sport Team Alb Sibiu

Gladius Târgu-Mureș vs. LPS 2 Târgu-Mureș

CSȘ Târgu-Jiu vs. Îngerii Băniei Craiova

Alpha Sport Team Verde Sibiu vs. Unirea Sto-Mart Iași

Dan Dacian Portocaliu București vs. Laguna Sharks București

U BT 3 Cluj-Napoca vs. CSM CSU Oradea

U BT 1 Cluj-Napoca vs. Dinamo CSȘ 6 București

Viitorul Cluj-Napoca vs. U BT 2 Cluj-Napoca

Slam București vs. CSȘ Târgoviște

Leii București vs. Lynx Ploiești

Alpha Sport Team Alb Sibiu vs. Slam București

CN U13 Feminin

CSȘ Sibiu vs. Raptors București

Olimpia București vs. Leii București

Gladius Târgu-Mureș vs. Dan Dacian București

Rookies Oradea vs. Sepsi Sfântu Gheorghe

Smart Basketball Cluj-Napoca vs. LAPI Dej

Alpha Sport Team Sibiu vs. CSȘ Sibiu

Raptors București vs. Alpha Sport Team Sibiu

CN U16 Masculin

Dan Dacian București vs. Valbon Arad

CSȘ Craiova vs. CSȘ Sfântu Gheorghe

CN Aurel Vlaicu vs. CSȘ CSM Târgu-Jiu

CSȘ 1 București vs. Lumina Wolves București

CSM Galați vs. Pro Basketball Group București

Champions București-Craiova vs. CSȘ CSM Ploiești

Leii București vs. BC CSU Sibiu

MC Ball Mangalia vs. Cuza Pirates Brăila

Petras Viking Basketball 2 Iași vs. LPS Viitorul Pitești

Știința București vs. Laguna Sharks București

CSȘ Sfântu Gheorghe vs. CSȘ Craiova

CSM Galați vs. Petras Viking Basketball 2 Iași

CS Otopeni vs. Champions București-Craiova

BC CSU Sibiu vs. Dan Dacian București

CSȘ CSM Târgu-Jiu vs. Laguna Sharks București

Pro Basketball Group București vs. LPS Viitorul Pitești

Valbon Arad vs. Leii București

CN Aurel Vlaicu vs. Știința București

CSȘ CSM Ploiești vs. CS Otopeni

CN U16 Feminin

LPS Alba Iulia vs. Olimpia Rapid București

Sportul Studențesc București vs. Dan Dacian București

CSM Ploiești vs. Gladius Târgu-Mureș

CSȘ 5 Paldors București vs. Champions București

Crișul Oradea vs. CSȘ Sfântu Gheorghe

Olimpia Rapid București vs. Gladius Târgu-Mureș

CSȘ Bega Timișoara vs. CSȘ 5 Paldors București

CSM Târgu-Jiu vs. Champions București

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *